O nas

 

"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu"

 

Nie wierzę w przypadek. Wierzę, że wszystko czego doświadczamy jest po coś.

Pewnego dnia Dorota Sumińska (lekarz weterynarii, pisarka, dziennikarka) powiedziała mi, że nikt nie chce wydać jej najnowszej, trzydziestej już książki. Opowiedziałam o tym mojej przyjaciółce, Agnieszce Buczyńskiej i wspólnie zaczęłyśmy szukać sposobu rozwiązania tej sytuacji.

 

Niestety próby znalezienie kogoś kto uwierzyłby w ten projekt nie przyniosły skutku i wtedy postanowiłyśmy wydać tą książkę samodzielnie. Tak właśnie powstało Wydawnictwo Bez Nazwy.

 

Ja ogień, Agnieszka ziemia. Coś co wydaje się niemożliwe do połączenia stało się faktem. Ja szybko myślę i jeszcze szybciej działam, Agnieszka rzeczowo i dogłębnie analizuje, przewidując zawczasu wszelkie przeszkody, o których ja z pewnością bym nie pomyślała. Efektem tej współpracy jest pierwsza wydana książka: „Wszystkie kolory tęczy” autorstwa Doroty Sumińskiej.

 

Nazywam się Beata Krupianik i na co dzień jestem założycielką i prezeską Fundacji Karuna – Ludzie dla Zwierząt. Od kilkunastu lat robię wszystko, by bezdomnych zwierząt było w Polsce jak najmniej.

Agnieszka Buczyńska z kolei działa na zupełnie innym polu. Prowadzi własne, najlepsze na świecie biuro rachunkowe Tax Wizard.

 

Razem z Agnieszką nie bardzo chcemy się rozmarzać, ale… skoro pierwsza wydana przez nas książka okazała się tak udanym projektem, myślimy, że nie warto ograniczać się tylko do niej.

 

Dlatego zapraszamy do współpracy twórców. Pisarzy młodych, którzy marzą o wydaniu swojej pierwszej książki i pisarzy z ogromnym doświadczeniem. Przez ten krótki czas nauczyłyśmy się całkiem sporo o tym biznesie. Wiemy na pewno jak NIE chcemy działać. Dlatego wierzymy, że u nas każdy autor poczuje się jak w domu. Wydawnictwo Bez Nazwy nigdy nie będzie bezduszną korporacją – bo ani nie chcemy, ani nie umiałybyśmy tak pracować. Chcemy w partnerskiej relacji tworzyć nowe, fantastyczne rzeczy.

 

Na koniec dodam tylko, że moim największym szczęściem jest szczęście do ludzi. Dlatego byłoby ogromnym faux pas, gdybym nie wymieniła kilku tych osób, dzięki którym mogłyśmy wydać naszą pierwszą książkę. Dorota Sumińska, Anka Fogiel, Magda Popławska, Piotr Tuszyński i ktoś kogo znam bardzo krótko Ewa Swebocka – autorka niezwykłych ilustracji do Wszystkich Kolorów Tęczy. Z całego serca ogromnie Wam Dziękuję.

 

Zatem serdecznie zapraszamy i trzymajcie za nas kciuki.

 

Prezeska Wydawnictwa Bez Nazwy

Beata Krupianik

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl